Loading...
Home| Zwrot kosztów

Zwrot kosztów

 

Po dostarczeniu zwrotu do naszego magazynu, jego przetworzenie może potrwać do 10 dni roboczych.Może potrwać dodatkowe 5 dni roboczych w przypadku zwrotu środków za pomocą karty kredytowej lub PayPal na Twoje konto. Pierwotne koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi.

 

Jeśli chcesz anulować zamówienie, które nie zostało jeszcze wysłane, skontaktuj się z nami zamiast prosić o zwrot.

 

Zwroty

Artykuły o pełnej cenie zakupione w naszej witrynie kwalifikują się do pełnego zwrotu pieniędzy lub kredytu w sklepie w ciągu 30 dni od zakupu. Przedmioty wyprzedaży kwalifikują się WYŁĄCZNIE do kredytu w sklepie lub wymiany rozmiaru i muszą zostać dostarczone do naszej witryny w ciągu 30 dni od zakupu. nienoszone, nieprane, z dołączonymi wszystkimi oryginalnymi metkami w celu zwrotu pieniędzy.

 

W przypadku zwrotów krajowych, które są wymagane w ciągu 30 dni od zakupu, dostarczymy opłaconą z góry etykietę zwrotną FedEx. Opłata za etykietę zostanie odjęta od wszystkich zwrotów, które są realizowane przy użyciu dostarczonej etykiety zwrotnej. Wszystkie zwroty za kredyt sklepowy będą przetwarzane bez Wszelkie etykiety zwrotne, które nie zostały wykorzystane w ciągu 2 tygodni od wystawienia, zostaną unieważnione i nie będą już nadawały się do użytku.

 

Wszystkie międzynarodowe zwroty muszą być odesłane do nas na koszt klienta. Wszelkie zwroty w wysokości 500 USD lub więcej podlegają 10% opłacie za uzupełnienie zapasów.

 

Przedmioty zakupione w wyprzedaży z dodatkowymi rabatami są WYPRZEDAŻĄ KOŃCOWĄ i nie podlegają zwrotowi. Przedmioty z wyprzedaży są WYPRZEDAŻĄ KOŃCOWĄ i nie mogą zostać zwrócone.

 

Ze względów higienicznych okulary przeciwsłoneczne, skarpetki, czapki, bielizna i spodnie kąpielowe nie podlegają zwrotowi. Wszystkie buty muszą być zwrócone z pudełkiem na buty w oryginalnym stanie, bez dołączonych etykiet pocztowych. Opłata za wymianę pudełka w wysokości 10 USD zostanie odjęta od wszelkich zwrotów niespełniających tych wymagań.

 

Giełdy

Możemy dokonać wymiany tylko na inny rozmiar tego samego produktu. Jeśli chcesz wymienić na inny produkt, podczas żądania zwrotu wybierz opcję Karta podarunkowa.

 

Nie możemy wstrzymać przedmiotów w celu wymiany. Jeśli w momencie otrzymania zwrotu nie będziemy mieć na stanie żądanego produktu, przyznamy kredyt sklepowy w formie karty podarunkowej. Jeśli chcesz złożyć nowe zamówienie na przedmiot potrzebujesz zamiast czekać na otrzymanie zwrotu, wybierz opcję Zwrot pieniędzy lub Kredyt w sklepie podczas składania wniosku o zwrot.

 

Uszkodzenia i nieprawidłowe przedmioty

Jeśli otrzymałeś uszkodzony lub nieprawidłowy przedmiot, natychmiast skontaktuj się z obsługą klienta.

 

Nasza strona zapewni bezpłatną wymianę lub pełny zwrot pieniędzy za wadliwe produkty po powiadomieniu w ciągu 7 dni od otrzymania, pod warunkiem, że produkty są nienoszone, nieprane i mają dołączone wszystkie oryginalne metki.